Global home iconMiTek Global Home

Polecane projekty domów

Przeczytaj naszą broszurę >> "Dom parterowy czy piętrowy ?"

Projekt domu Ligia
Projekt „LUCCA” 53,6 m2
Malutki, uroczy domek parterowy, doskonały dla seniorów. Na niewielkiej, lecz doskonale rozplanowanej przestrzeni znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarką, dwie sypialnie i łazienka z wc. Uwagę zwraca lekka bryła budynku, z ciekawie zaprojektowanym wejściem i narożnymi oknami, którą przekrywa prosty, dwuspadowy dach. Dzięki prostej konstrukcji dom jest niedrogi w wykonaniu.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „LIPIŃSCY”

Projekt domu P10G
Projekt „P10G” 79 m2
Tani w budowie, PARTEROWY DOM dla 4 osobowej rodziny. Bogaty program funkcjonalny: 4 pokoje, kuchnia, spiżarka - na tylko 79 m2 ! Z założenia: dostępny, praktyczny i tani w użytkowaniu.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „STUDIO ARCHITEKTURY INVESTDOM ”

Projekt domu Ligia
Projekt „KAJTEK” 61,4 m2

Projekt małego parterowego domu dla 3-osobowej rodziny, stworzony z myślą o szybkiej i taniej realizacji. Optymalne  wykorzystanie tej niedużej przestrzeni zapewnia bardzo niskie koszty ogrzewania.  Usytuowanie kominka w środku domu pozwala wykorzystać to dodatkowe ciepło bez żadnej dodatkowej instalacji. Dom nie posiada wewnętrznych ścian konstrukcyjnych, więc ewentualne modyfikacje wnętrza są bardzo proste w realizacji.

Zobacz więcej >>>>
Pracownia „HORYZONT”

Zdjęcie projektu - Ontario II
Projekt „RIMINI” 82,2 m2
Niewielki dom parterowy, doskonały dla 2-3 osobowej rodziny, z wyraźnie wydzieloną strefą wspólną i prywatną. Do wspólnej strefy zaliczamy obszerny salon z kominkiem i ustawną kuchnią. Obok kuchni znajduje się podręczna spiżarka. Z wnętrza domu, można przejść poprzez wiatrołap do jednostanowiskowego garażu i kotłowni. Atutem projektu jest na pewno wygodna sypialnia, z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras, oraz drugi pokój –sypialnia lub gabinet, także z niezależnym wyjściem na zewnątrz.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „Lipińscy”

Projekt domu Ligia
Projekt „LIGIA” 91,4 m2
Parterowy projekt domu Ligia zainteresuje niewielką, 4-osobową rodzinę, poszukującą domu na wąską działkę. Układ pomieszczeń podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienną stanowi otwarta przestrzeń salonu z jadalnią i kuchnią. Możliwe jest również zamknięcie kuchni. Część nocna składa się z ogólnodostępnej łazienki oraz trzech sypialni. Z hallu dostępne jest WC.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „DOBRE DOMY”
Projekt domu Ligia
Projekt „ASPEN III” 95,8 m2

Niewielki, ale bardzo funkcjonalny dom parterowy, z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną i nocną. W części dziennej znajduje się salon z kominkiem, kuchnia, którą, w zależności od potrzeb można zostawić otwartą na salon lub ją zamknąć, wc oraz pomieszczenie gospodarcze. Zaciszna część prywatna składa się z trzech sypialni i łazienki. Do domu przynależy jednostanowiskowy garaż, za którym znajduje się kotłownia. Prosta bryła czyni dom tanim w budowie.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „LIPIŃSCY”

Projekt domu Ligia
Projekt „RYSIEK B” 99,7 m2

Rysiek  to nowoczesny i komfortowy dom parterowy przeznaczony dla rodziny 4-5 osobowej. Z obszernego przedsionka można przejść do części mieszkalnej lub dostać się do pomieszczenia technicznego i garażu. Kuchnia jest otwarta na salon pozwalając domownikom na pozostawanie w kontakcie podczas  codziennych aktywności. W części nocnej znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Przestrzeń poddasza można wykorzystać na strych.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „HORYZONT”

Zdjęcie projektu - Saga
Projekt „BIANKA” 114,5 m2
Projekt domu Bianka zaprojektowano z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Szeroko zadaszony taras ogrodowy pozwoli korzystać z jego uroków nawet w czasie deszczu. Wnętrze domu zostało zaplanowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdą przestrzeń. Strefa dzienna obejmuje duży pokój dzienny połączony przestrzennie z jadalnią oraz kuchnią. Strefa prywatna domowników to 2 pokoje, łazienka oraz apartament rodziców (z garderobą i łazienką). Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do dwustanowiskowego garażu.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „DOBRE DOMY”

Zdjęcie projektu - Saga
Projekt „BELFAST IV” 107,8 m2

Energooszczędny dom z pełnym piętrem, który z pewnością spodoba się zwolennikom nowoczesności i prostych rozwiązań. Parter kryje kuchnię otwartą na salon z kominkiem oraz spiżarnię. Jest tu także osobna sypialnia i łazienka. Przez wiatrołap można przejść wprost do garażu, za którym znajduje się kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Poddasze podzielono na trzy ustawne sypialnie, garderobę i komfortową łazienkę. Mieszkańcy z pewnością będą zachwyceni pięknym tarasem na dachu garażu, idealnym miejscem na relaks.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „LIPIŃSCY”

Projekt domu Itaka
Projekt „ASTER 2” 135,9 m2
Przestronny dom jednorodzinny z dwoma łazienkami i trzema sypialniami w części nocnej oraz efektownym holem wejściowym, spiżarnią, dużą kuchnią, ciekawie zaakcentowaną jasną jadalnią, salonem, który otwiera się na taras w części dziennej. Dodatkowym uzupełnieniem jest jednostanowiskowy garaż, spora kotłownia i wiatrołap połączony z wygodną szatnią. Jest to dom idealny na wąską działkę.
Zobacz więcej >>>>
Pracownia „LIPIŃSCY”

 

Zdjęcie projektu - Saga
Projekt „AJACCIO II” 150 m2
Wygodny, przestronny dom parterowy, zwracający uwagę głównie ciekawą bryłą i dużymi przeszkleniami, dzięki którym wnętrze jest pełne światła. Mieszkańcy mają do dyspozycji obszerny salon, ciekawie zaaranżowaną kuchnię z jadalnią, gabinet, trzy sypialnie (w tym jedna z łazienką), spiżarnię, wc i wspólną łazienkę. Za dwustanowiskowym garażem znajduje się pomieszczenie z kotłownią, która ma niezależne wyjście na zewnątrz.

Zobacz więcej >>>>
Pracownia „LIPIŃSCY”

Zdjęcie projektu - Saga
Projekt „KASJOPEA III G2” 158 m2

Ten projekt nowoczesnego domu piętrowego stworzony jest dla większej rodziny 5-6 osobowej. W dużym salonie połączonym z jadalnią znajdują się dwa wyjścia na otaczające dom tarasy. Na parterze znajduje się również pokój gościnny, łazienka oraz duża kotłownia przylegająca do garażu. Optymalne wykorzystanie przestrzeni na piętrze pozwoliło na urządzenie czterech wygodnych pokoi oraz łazienki, pralni i garderoby. Na strychu, dostępnym z piętra dzięki opuszczanym schodom, zlokalizowano centralę wentylacyjną.

Zobacz więcej >>>>
Pracownia „DOMOWE KLIMATY”

Projekt domu Itaka
Projekt „SONIA 2 PS Light” 175,4 m2
SONIA 2 PS LIGHT to luksusowy dom parterowy dla 4-5 osób. Przemyślne usytuowanie przedsionka zapewnia jednoczesny dostęp do garażu, części dziennej i nocnej budynku, a w razie potrzeby także poddasza zaadaptowanego na cele mieszkalne. Oddzieloną barkiem kuchnię i jadalnię oraz przestronny salon, można w razie potrzeby wydzielić jako osobne pomieszczenia ze względu na ich doskonałe doświetlenie. Przy przejściu do części nocnej znajduje się toaleta i schowki oraz łazienka z pomieszczeniem pomocniczym i pralnia.

Zobacz więcej >>>>
Pracownia „DOMENA”

  Więcej projektów domów typowych